• 1 Witamy na stronie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego
    Absolwentom szkół podstawowych oferujemy: • Klasę mundurową • Klasę sportową • Szczegóły w zakładce "Rekrutacja”. Zapraszamy.
  • 2 Klasa mundurowa po szkole podstawowej
    Klasa mundurowa • Zajęcia z bezpieczeństwa narodowego • Samoobrona • Pływanie • Musztra • Survival • Szczegóły w zakładce „Rekrutacja”
  • 3 Klasa sportowa po szkole podstawowej
    Klasa sportowa piłka nożna dziewcząt, • Treningi piłki nożnej • Szczegóły w zakładce „Rekrutacja”
  • 4 Klasa mundurowa po gimnazjum
  • 5 Informacje o szkole
    • Bezpieczne środowisko szkolne – nikt nie jest anonimowy • Przyjazna i doświadczona kadra nauczycieli i wykładowców akademickich • Oferujemy dodatkowe bezpłatne zajęcia pozalekcyjne- rozszerzające i wyrównujące wiedzę • Realizujemy obowiązkowo język polski i matematykę w zwiększonym wymiarze • Dbamy o edukację kulturalną, medialną, poznanie kultury regionu • Możliwość korzystania ze stołówki i barku studenckiego • Dostęp do bezprzewodowego Internetu

My na facebooku

Nasz partner

Festyn Mikołajkowy w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Zalutyniu

Wspólnie z młodzieżą klas 1 Bp i 2 A ALO zaplanowaliśmy spotkanie pełne radości, słodkości i dobrej zabawy. Wychowankowie Ośrodka mieli możliwość spędzenia czasu przy tworzeniu pięknych kart świątecznych z bardzo bogatą ofertą ozdobników i kolorów. Młodzież dłużej zatrzymywała się także przy stoliku z rebusami i zagadkami. Tam wszyscy mogli liczyć na dobrą zabawę i dużą dawkę śmiechu.

Na Festynie nie mogło zabraknąć zajęć sportowych. Każdy wykazał się strzałem do bramki i rzutem do celu. Powodzeniem cieszył się też kącik, w którym zadanie polegało na namalowaniu wizerunku osoby prowadzącej. Przyciągnął on nie tylko najmłodszych. Spotkanie zakończyło przybycie Mikołaja z workiem prezentów, szczere słowa podziękowań i obietnica kolejnego spotkania.

Dziękujemy uczniom, nauczycielom, dyrekcji, a także ludziom dobrej woli, którzy włączyli się w zbiórkę słodyczy wychowankom z Zalutynia. Dzięki wam słodkie niespodzianki były spełnieniem wieczoru.

Dla nas jako organizatorów był to czas podarunku lepszej części samego siebie.

Więcej zdjęć znajdziemy na profilu Facebook naszej szkoły. Zapraszamy.

Copyright © 2020. Helmoot Rights Reserved.

Facebook youtube