Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
A A A

6 grudnia, w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej uczniowie naszej szkoły - Weronika Trociuk, Mateusz Ciesielski, Patryk Milewski i Dawid Zaciura w finale Turnieju Gry Planszowej „Czas na Start-up!” walczyli z 14 najlepszymi zespołami z pięciu województw Polski wschodniej i wywalczyli drugie miejsce!

Atmosfera rywalizacji udzielała się już od wejścia na salę, w której odbywał się turniej. Warto jednak zaznaczyć, iż był to duch zdrowej rywalizacji – w tym turnieju nie chodziło bowiem o zwycięstwo, ale o dobrą zabawę, a także kształtowanie postaw przedsiębiorczych i wzmacnianie umiejętności strategicznego myślenia, współpracy i szybkiego podejmowania decyzji.

Turniej zorganizowany był w ramach akcji „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”, której organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Nagrody natomiast były wręczone osobiście przez minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzatę Jarosińską-Jedynak.

Wierzymy, że to wyjątkowe wydarzenie to początek wielu sukcesów naszych uczniów!