Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
A A A

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie, Szanowni Rodzice
 Znów dobrnęliśmy  do końca roku szkolnego. Za nami niełatwy czas, bo przyszło się zmagać również z pandemią.  Jednak udało się osiągnąć zamierzone cele.


Szanowni Nauczyciele, to dzięki waszej wytężonej pracy uczniowie powinni być zadowoleni ze zdalnego nauczania w ostatnich miesiącach, a w konsekwencji mogli uzyskać satysfakcjonujące wyniki klasyfikacji. Nie szczędziliście czasu i wysiłku, aby praca szkolna przebiegała bez zakłóceń. Za to należą się wam ogromne podziękowania.  Teraz już odpoczywajcie, wreszcie pomyślcie o sobie i swoich bliskich, realizujcie swoje prywatne plany.


Drodzy Uczniowie, musieliście się przystosować do nowych metod pracy, teorię zdobytą wcześniej od Nauczycieli na temat - jak się uczyć samodzielnie, jak planować uczenie się,  zamieniliście w praktykę. Tak, tak, uczeń w szkole ponadpodstawowej musi umieć uczyć się nie tylko z nauczycielem, ale i samodzielnie. I właśnie pandemia, była sprawdzianem tego, czy to potraficie i czy jesteście odpowiedzialni.  Sądzę, że jeszcze coś dobrego wynika z tej sytuacji - wzmocniły się relacje z Nauczycielami i Wychowawcami. Są wspaniali, szanujcie ich, ja wiem, ile o was się troszczą, zabiegają o wasze dobro, chociaż nie zawsze przynosi to pożądane rezultaty. Gratuluję osiągniętych wyników, promocji do następnej klasy, dużych i małych sukcesów z udziału w konkursach, realizacji interesujących pomysłów. Dziękuję wam za dobre słowa o szkole, promocję. Mam nadzieję, że będzie czas, aby znów szkoła tętniła życiem i abyście mogli zrealizować zaplanowane przedsięwzięcia, wycieczki i obozy.


Życzę wam zdrowych i bezpiecznych wakacji. 

 


Szanowni Rodzice, dziękuję wam za współpracę, za okazywane zrozumienie i wdzięczność. Cieszę się, że doceniacie wysiłek szkoły w nauczaniu i wychowaniu waszych dzieci. Pragnę zapewnić, że zawsze kierujemy się dobrem naszych uczniów. Zapraszamy do szerokiej współpracy w przyszłym roku szkolnym, bowiem tylko wtedy możemy osiągać wytyczone cele.

Życzę Państwu zdrowia, jak najmniej kłopotów dnia codziennego.
Do zobaczenia po wakacjach.


 Dyrektor szkoły    
Elżbieta Zaremba